O nás

V Medical Logistic zabezpečujeme prepravu liekov, API aktívnych ingrediencií, omamných a psychotropných látok, rýchlo kaziaceho sa tovaru a tovaru citlivého na teplotu a čas. Kľúčovou je pre nás frigo preprava liekov medzi Nemeckom a Balkánom, Nemeckom a Pobaltím a medzi Rakúskom a Talianskom.

Na trhu aktívne pôsobíme od roku 2005, kedy sme začali s GDP prepravou liekov na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku a v Poľsku. Dnes sme spoľahlivým partnerom pre mnohé významné farmaceutické spoločnosti. Ročne prepravíme vyše 35 000 paliet liekov. Zabezpečujeme prepravu až do 40 členských aj nečlenských krajín EÚ.

S klientmi komunikujeme v nemčine, angličtine, španielčine a ruštine. Preprava
liekov a medicínskeho tovaru je realizovaná frigo kamiónovými súpravami, sólo vozidlami a dodávkami v teplotnom rozsahu od -25°C do +25°C v súlade s v GDP. Naši vodiči majú oprávnenie aj na transport medicínskeho ADR tovaru.

Bohaté skúsenosti, inteligentná logistika, kvalita a precíznosť z nás vytvorila jedného zo slovenských lídrov na európskom medzinárodnom trhu. Do našej vizuality sme zakomponovali delfína práve ako symbol rýchlosti, čistoty a inteligencie.

V Medical Logistic sme pravidelne auditovaní zahraničnými firmami.

WÖRWAG PHARMA

Popredný nemecký producent liekov, ktorý predstavuje 50 rokov kompetencií a odborných znalostí v oblasti biofaktorov a generík. Je odborníkom na liečbu diabetu a jeho sprievodných komplikácií.

TEVA Czech Industries, s.r.o.

Nadnárodná farmaceutická spoločnosť sídliaca v Izraeli je svetovým lídrom vo výrobe generických liečiv. S vyše storočnou históriou patrí do TOP 10 svetových farmaceutických výrobcov.

KUEHNE+NAGEL SK

Jeden z popredných svetových poskytovateľov služieb kontraktnej logistiky. Je držiteľom licencie RÚVZ, ŠÚKL, MZ SR pre skladovanie a distribúciu liekov a zdravotníckych pomôcok (špecializácia na skladovanie farmaceutických výrobkov)

Team
Image
Dušan Frzon
CEO
d.frzon@medicallogistic.sk
Mobil.: +421 905 260 815
Image
Martin Fáber
Logistika
m.faber@medicallogistic.sk
Mobil.: +421 915 811 828
Tel.: +421 48 412 77 26
Image
Marieta Hlocká
QA manažér
m.hlocka@medicallogistic.sk
Mobil.: +421 907 349 943
Image
Slávka Tomášková
Logistika
s.tomaskova@medicallogistic.sk
Mobil.: +421 918 435 778
Tel.: +421 48 412 77 26
Medicallogistic
Jozef Uhler
j.uhler@medicallogistic.sk
.
Image
Hanka Lukáčová
Účtovníctvo a fakturácie
h.lukacova@medicallogistic.sk
Mobil.: +421 905 844 205
Kontaktujte nás

       Zaškrtnutím tohto poľa udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov
    (bližšie informácie)